Modern yaşamı şekillendirmek ve farklı inovasyon çalışmaları ile daha kaliteli hizmet sunmak için çalışan Yobisi, iş ortakları için en iyi çözümü sunmak, farklı ve özgür düşünceyi ortaya çıkarmak için tutku ile çalışan ekibe sahiptir.

Kısa zaman içinde büyük bir büyüme ivmesi göstererek her geçen gün çok daha iyiye ulaşarak sektörde önemli aktörler arasında yer alan Yobisi, ilerleyen dönemlerde küresel firmalar arasında yer almayı amaçlamaktadır.

Dinamik bir yapıda yer alan firmamız, sürekli yeniliklere açık bir şekilde hizmet sunarak müşterilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Toplumun tümünün ortak fayda sağlayabileceği hizmet türleri ile tüm bireylerin yaşamına iz bırakmayı amaçlamaktadır. Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde sorumluluk bilinci ve duygusu ile hareket ederek, yaptığımız farklı yatırımlarla adeta bir ilki başarmıştır.

Ülkemizde yer alan Web tasarım firmalarından biraz daha farklı olmayı, standartların dışına çıkmayı ve örnek olma bilinci ile hareket eden Yobisi, ülke ekonomisine katkılı olabilmek için çıkmış olduğu bu yolda geçmişten aldığı deneyim ile güven kazanmakta, geleceğe umutla bakarak ilerlemektedir. Bu bağlamda 2017 yılında çıkmış olduğu web tasarım hizmetleri alanında emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Yobisi'de Kariyer

Yobisi'de çalışmak ve staj imkanları için tıklayın.

Biz genciz !

Diğer ajanslara göre daha genç ve daha dinamiğiz.

Pazarlamanın gidişatını dijital dünya ile bütünleştiriyoruz ve yol arkadaşınız oluyoruz..

Sadelikse yine bizimle..

Biz sadeliğin büyüsüne inanan, yaratıcılığın beden bulmuş haliyiz.
Yeninin sıkı bir takipçisi, değişimin bir parçasıyız.

Ailenizin bir parçası olmaya adayız

2 yılda 273 mutlu müşterimiz ile 119 projenin haklı gururunu yaşıyoruz.

neden bizi seçtiler ?

Ayhan Çimendağ Gazeteci

Gazetecilik zordur ama daha zoru online gazetecilik. Anlık olmalı, doğru olmalı, hızlı olmalı ve okura rahat okutmalı. Hataya yer yoktur bu meslekte. En iyi ekibe sahip olsan da tıkır tıkır işleyen bir sistemin yoksa okutamazsın.

Yoktu. Evet ülkenin en iyi alt yapı sağlayacılarından biri ile çıktığım yolda sitenin sorunları ile uğraşmaktan mesleği yapamaz olmuştum. Sonra iki genç girişimci talip oldu işe "biz yaparız" dediler. Uzatmaya gerek yok, sıfıra yakın hata, tabiri caizse tıkır tıkır bir sistem ve hepsinden önemlisi 7/24 destek hizmeti ile Ayna Haber büyürken en büyük destekçisi Yobisi ve Netto oldu. Emeğinize sağlık gençler çoook uzun yıllar aynı başarı ile devam etmek dileği ile.

Serkan Fidan Parttimejobs

YOBİSİ benim hayalim olan start-up'ımı gerçekleştirmeme yardımcı oldu. Parttimejobs için gerekli olan Genç, Dinamik ve Profesyonel takım ile tanıştım. Bana baştan şimdiye kadar Türkiye dışında ikamet etmeme rağmen yardımcı oldular. Parttimejobs yalnız Türkce değil, çok dilli web sitesidir ve bunun farklı zorluklarıyla başa çıkmış bir şirket.


Hiç bir zaman bana yapamayız demediler. Teknik nedeni olmayınca çözüm olarak alternatif fikirler sundular. Örneğin "Serkan bey, bakalım mutlaka çözeriz" diye yanıt aldım. Sizde hayaliniz için kapsamlı ve tek elden hizmet almak isterseniz projenizi mutlaka YOBİSİ ile gerçekleştirin. Çalışmalarınızın bu şekilde devam etmesini dilerim. Başarılar. 

kimlerle çalıştık ?