Soulmag.ist ile kendi tarzınıza uygun müzikleri dinlerken, ilgi alanınızla ilgili güncel yazıları takip edebileceğiniz yepyeni bir yaşam platformu

oluşturduk.


Türkiye'de müzik ve etkinlik tarafında profesyonel ve ortak bir platform olmaması nedeniyle Türkiye'de müzik ve etkinlik sevenleri bir arada tutmayı hedefleyerek, büyük bir topluluk yaratmayı hedefledik.

Kullanıcıları sıkmayacak şekilde sade ve hafif bir tasarım modeli benimsediğimiz platformda, hızlı bir açılış hızı elde etmek için gereksiz tüm yüklerden kurtularak önceliğimizi kullanıcı deneyiminine dayandırarak hızlı bir proje çıkardık.

 

Etkinlikleri kaçırmayın !

Özel etkinlik takvimi ile hiç bir etkinliğin kaçırılmaması için etkinlik takvimi kullanarak, hangi gün, nerede hangi etkinlik olduğunu belirttik. 

 

Radiomag ?

Eğer konumuz müzikse radyoları unutmadık, Türkiye'de istediği popüleriteye ulaşamamış yeni, genç ve dinamik öğrenci radyoları ile anlaşarak, bilinirliklerinin ve yeni dinleyiciler kazanmalarını sağladık.

 

Yeni Trend Liste Formatı !

İçeriklerimizi tasarlarken yeni blog trendi liste formatını kullanarak, kullanıcıların yeni alıştığı ve çok sevdiği liste formatında içerikler sunduk.

 

Güncel içerikler ve geniş editör kadrosu

Geniş ve alanında profesyonel editörlerimiz ile güncel, düzenli içerikler ile sürekli aktif yaşam portalı. 

 

Projeye gitmek için tıklayın.