Denizli Merhaba Kanalınıza Hoşgeldiniz!

yobisi' karşılaştırın

Sizce Türkiye'nin en çok izlenen kanalı hangisi? Tv8, Kanal D, Atv? Hayır, Türkiye'nin en fazla izlenen kanalı çocuklar için içerik çekerek Youtube'a yükleyen Enes Batur. Dijital çağın hızla ilerlediği ve herkesin online olduğu günümüzde neden reklamlarınızı yaptırmak için başka TV kanalları ile anlaşma yapmak zorunda olasınız? 

1.8 Milyar İnsana Hitap Edin

Genel olarak sosyal medya denince aklımıza Instagram, Facebook ve Twitter geliyor. Hepsi kendi aralarında belirli özellikleriyle ön plana çıkmış olsada hiç biri 2003 yılında hayatımıza giren Youtube'un hacmine ulaşamıyor. Video paylaşım platformu olarak hayata geçen Youtube 2003 yılından bu güne kadar büyük değişimler geçirdi. Aylık 1.8 Milyar kullanıcının ziyaret ettiği bu büyük platform dijital çağın en büyük televizyonu diyebiliriz. 

Neden Youtube Kanalınız Olmalı?

Günümüzde insanların büyük bir kısmı okumak yerine izlemeyi tercih ediyor. Video, reklam dünyasının her zaman en büyük aracı konumunda. Youtube kanalına sahip olmak öncelikle tamamen size özel olan bir alanda her hangi bir televizyon sorumlusuna yada denetleyici kuruma bağlı olmadan çalışma ve reklamınızı yapma fırsatı sunuyor. Bu sayede hem reklamınızı yapıyor hemde marka değerinizi yükseltmiş oluyorsunuz. Örnek vermek gerekirse Testil üzerine çalışmalar yapıyorsanız giyim üzerine bir Youtube kanalı açarak dijital dünyanın yeni Fashion TV'si olabilirsiniz.

Biz Bunu Nasıl Sağlarız?

Sizin için bir Youtube konsepti belirleyerek kanalınızı açarız. Ardından kanalınız için ilgi çekici içerikler üretmeye başlar ve ekibimizle çekimlerinizi yaparız. Çekimlerden sonra alanlarında uzman kurgu ve montaj ekibimiz ile videonuzu kullanıma hazır hale getirerek kanalınıza yükleriz. 

özel teklif robotumuz ile hızlı teklif almak için tıklayın >

İşinize yarayabilecek 'Video Prodüksiyon' hizmetlerimiz

Denizli video prodüksiyon hizmeti

İşinizi video ile tanıtın

Açık konuşmak gerekirse çoğumuz okumak yerine izlemeyi tercih ediyoruz. Video reklam ve tanıtım filmi çekmek bu yüzden son yılların en büyük tanıtım araçlarından bir tanesi. Yapılan araştırmalara göre video reklam ve tanıtım filmlerinin akılda kalıcılık oranı yüzde 50 iken metin reklamları sadece yüzde 22’lik bir oranda akılda kalıcılık sağlayabiliyor.

video prodüksiyon hizmeti