Denizli İşinizi video ile tanıtın

yobisi' karşılaştırın

Açık konuşmak gerekirse çoğumuz okumak yerine izlemeyi tercih ediyoruz. Video reklam ve tanıtım filmi çekmek bu yüzden son yılların en büyük tanıtım araçlarından bir tanesi. Yapılan araştırmalara göre video reklam ve tanıtım filmlerinin akılda kalıcılık oranı yüzde 50 iken metin reklamları sadece yüzde 22’lik bir oranda akılda kalıcılık sağlayabiliyor. Öte yandan kullanıcılar ortalama 42 saniye metin reklamlarını okurken 30 saniye video reklamlarında kalıyorlar. Bu oranlara göre video reklam filmleri çekmek firmalar için en etkili reklam modellerinden bir haline geliyor. Peki sadece video reklamı çekmek yeterli mi ?

Kullanıcıların Yüzde 84’ü Video İzliyor

Tabiki de kaliteli bir video reklam ve tanıtım filmi çekmek en önemli kalemlerden bir tanesi fakat bunu projelendirmek en önemlisi. Kitlelere ulaştırılmadığı sürece kaliteli bir reklam filmi çekmek tamamen bir maliyet kaybına bile dönüşebilir. İnternet kullanıcılarının yüzde 84’üne ulaşan, aylık 1.5 Milyar ziyaretçisi olan ve 4.5 milyar izlenilen bir televizyon kanalı yok ama Youtube var. Reklam kuşağı beklemeden TV Kanallarının insiyatifine kalmadan ve en önemlisi çok daha ucuza video tanıtım reklam filmlerinizi çok büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz. Peki biz bunu nasıl yapıyoruz?

Senaryodan Montaja

Önce sizi dinliyoruz ve istediklerinizi en ön plana alıyoruz. Ardından içerik yazarlarımız ile akılda kalıcı bir reklam senaryosu oluşturuyoruz ve onayınıza sunuyoruz. Her şey hazırlandıktan sonra yönetmen ve kameraman arkadaşlarımız ile tanıtım filminizi çekiyoruz. Kurgucu arkadaşlarımız reklamlarınızın kurgularını ve montajlarını gerçekleştiriyor.

Veriminiz 3 kata kadar artsın

Youtube dışında 2018’de ki araştırmalara göre maillere eklenilen video reklam dönüşleri yüzde 200 - 300 arasında olurken kendi web sitenizin açılış sayfasına tanıtım filmi koymanın geri dönüşleri yüzde 80 arttırdığı gözlemlenmiş. Yani rakamlarla konuşacak olursak video tanıtımsız bir web sitesine her 100 kişiden 10 kişi geri dönüş yapıyorsa tanıtımlı siteler her 100 kişiden 80 kişi geri dönüş yapıyor diyebiliriz. Video bu yüzden günümüz reklam piyasasında en güçlü oyuncu konumunda.

Video tanıtım ve reklam filmi çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

özel teklif robotumuz ile hızlı teklif almak için tıklayın >

İşinize yarayabilecek 'Video Prodüksiyon' hizmetlerimiz

Denizli youtube kanal yönetimi

Merhaba Kanalınıza Hoşgeldiniz!

Sizce Türkiye'nin en çok izlenen kanalı hangisi? Tv8, Kanal D, Atv? Hayır, Türkiye'nin en fazla izlenen kanalı çocuklar için içerik çekerek Youtube'a yükleyen Enes Batur. Dijital çağın hızla ilerlediği ve herkesin online olduğu günümüzde neden reklamlarınızı yaptırmak için başka TV kanalları ile anlaşma yapmak zorunda olasınız? 

youtube kanal yönetimi