Denizli İş arkadaşlarınızın şirkete bağlılığını arttırın.

yobisi' karşılaştırın

Kurumsal etkinlik yönetiminin firmanıza en büyük faydalarından bir tanesi ise şirket çalışanlarınızın şirkete olan bağlılığını arttırmaktır. Araştırmalara göre kurumsal iletişim için şirket içi etkinlikler düzenleyen firmaların çalışanları bu tarz etkinlikler düzenlemeyen firmaların çalışanlarına göre şirkete olan bağlılıklarının daha fazla olduğunu dile getiriyorlar. Bu tarz etkinlikler şirket içi çalışanların şirkete olan bağlılıklarını yüzde 80 oranında arttırmaktadır. Çalışma arkadaşlarınızın firmanıza olan bağlılığı ise ürününüzü geliştirmek ve pazarlamak için en önemli ve en karlı yatırımlardan bir tanesi diyebiliriz.

Peki Kendi Şirketine Bağlılık Hisseden Kişilerle Çalışmak Neden Önemli?

Ülkemizde yapılan bir araştırmaya göre çalışan kesimin yüzde %84'lük bir kısmı işini severek yapmıyor ve işlerine maddi konular dışında bir bağlılık hissetmiyor. Bunun sebebi ise çalıştıkları iş ortamının sosyal bir alan sağlamaması ve sadece hafta sonunu finanse etmek için çalışma ihtiyacı duyulması. Türkiye'de hızla gelişen ve markaların yavaş yavaş şirket politikalarına eklediği 'Happy Hour' kavramı ise burada devreye giriyor. 

Nedir Bu Happy Hour?

Türkçeye Mutlu Saat olarak çevirebileceğimiz bu terim aslında şirket çalışanlarınızın size bakışı açısından anahtar bir kelime. Genel olarak şirket içinde küçük bir parti ya da küçük bir konser organizasyonu olarak tanımlanabilir. Kalabalık ekiplerle çalışma yürüten markaların genel olarak aylık periyotlarla yaptığı bu organizasyonlar aslında iş arkadaşlarına hem bir ödül hemde onlara değer vermenin bir göstergesi sayılabilir. Bu organizasyonlara katılan iş arkadaşlarınız artık iş yerlerini sadece sıkıcı ofisler ya da çalışma alanları olarak görmeyecek bir sosyalleşme alanı olarak anlam yüklemeye başlayacaklardır. Az önce yukarıda belirttiğimiz araştırmaya göre işini severek yapan yüzde 16'lık kesimin ise yüzde 89'luk kısmı Happy Hour düzenleyen bir firma ile çalıştığını belirtmişlerdir. 

Biz Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Geleneksel ajansların ekiplerinden farklı olarak ekibimizde ses mühendisleri ve etkinlik yönetim alanında uzman kişiler de bulunduruyoruz. Sizin isteklerinize önem vererek sizin isteğiniz doğrultusunda alanında profesyonel kişiler ile etkinliklerinizi düzenliyoruz. Size sadece eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.

özel teklif robotumuz ile hızlı teklif almak için tıklayın >

İşinize yarayabilecek 'Organizasyon Yönetimi' hizmetlerimiz

Denizli event managment

Eğlenirken Marka Değeriniz Artsın

Dünya dijitalleştikçe iş modelleri, pazarlama teknikleri ve iş operasyonları da bu dünyaya bir şekilde adapte olmaya başlıyor. Fakat bu model ne kadar değişirse değişsin dijitalleşmeyecek ya da diğer modeller kadar dijitalleşmeyecek tek bir kalem var o da kurumsal etkinlik yönetimi. Peki kurumsal etkinlik yönetimi nedir? Neden kurumsal etkinkinlik yönetimi yapılmalıdır?

event managment