Denizli Eğlenirken Marka Değeriniz Artsın

yobisi' karşılaştırın

Hersey Dijitallik Değildir

Dünya dijitalleştikçe iş modelleri, pazarlama teknikleri ve iş operasyonları da bu dünyaya bir şekilde adapte olmaya başlıyor. Fakat bu model ne kadar değişirse değişsin dijitalleşmeyecek ya da diğer modeller kadar dijitalleşmeyecek tek bir kalem var o da kurumsal etkinlik yönetimi. Peki kurumsal etkinlik yönetimi nedir? Neden kurumsal etkinkinlik yönetimi yapılmalıdır?

Kurumsal Etkinlik Nedir

Öncelikle kurumsal etkinlik yönetimini kısaca açıklamak gerekirse kurumunuzun markasını pazarlamak, yeni iş ortakları ile network sağlamak ve iş arkadaşlarınızın şirketinize bağlılığını arttırmak adına yapılan çalışmaların başlığıdır. Şirketinizin marka değerini açısından büyük önem taşıyan kurumsal etkinlik yönetimi potansiyel müşterilerini etkilemek adına yapılan ve birebir etki alabileceğiniz en büyük pazarlama yöntemidir.

Herkes Sizin Hakkınızda Konuşsun

Günümüzde kurumsal şirketlerin büyük bir kısmı yeni bir marka çıkardıklarında bunu reklamlarla ve sosyal medya yoluyla destekler. Peki bu süreç bu şekilde mi başlıyor? Aslında bu operasyon pazarlamanın son halkası diyebiliriz. Markanızı pazarlamak istediğinizde öncelikle bir davet gerçekleştirerek sektörünüzün önemli insanlarının bu davete ilgisini çekebilirsiniz. Unutmayın kulaktan kucağa gerçekleşen reklamlar bütün reklam modellerinden daha verimlidir. Şirketiniz için gerçekleştireceğiniz bu eventler marka değerinizin artmasına ve tanınmanıza yardımcı olurlar. Sonrasında dijital reklam ve pazarlamalarınıza devam edebilirsiniz. Peki sadece bu etkinlikler sadece tanıtım amaçlı mı kullanılıyor?

Kısacası…

Kısacası Kurumsal etkinlik yönetimi şirketlere marka değeri katan, uzun vadede size kar getirecek, gerçek müşterilerle sektörün nabzını ölçmenizi sağlayan ve markanızın vizyonunda belirgin rol oynayan kalemdir.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Her zamanki gibi önce sizi dinliyoruz ve isteklerinizi şekillendiriyoruz. Ardından profesyonel ses mühendisleri ve sahne tasarımcılarımız ile eventinize şekil veriyoruz.

özel teklif robotumuz ile hızlı teklif almak için tıklayın >

İşinize yarayabilecek 'Organizasyon Yönetimi' hizmetlerimiz

Denizli happy hour organizasyonları

İş arkadaşlarınızın şirkete bağlılığını arttırın.

Kurumsal etkinlik yönetiminin firmanıza en büyük faydalarından bir tanesi ise şirket çalışanlarınızın şirkete olan bağlılığını arttırmaktır. Araştırmalara göre kurumsal iletişim için şirket içi etkinlikler düzenleyen firmaların çalışanları bu tarz etkinlikler düzenlemeyen firmaların çalışanlarına göre şirkete olan bağlılıklarının daha fazla olduğunu dile getiriyorlar.

happy hour organizasyonları