Günümüzde artık hemen hemen her şey internet üzerinden ve akıllı cihazlarla yapılıyor. Bu da bizi teknolojiye daha çok bağlıyor. Hedef kitlenize ulaşabilmek için dijital işleri kullanmak olmazsa olmazlarımız arasında. Pazarlamanın en güçlü araçlarının sosyal medya, web siteleri ve diğer dijital işler olduğunu söylesek sanırım kimse itiraz etmez. Önceden insanlar broşürler dağıtarak, tv reklamları vererek belli bir kesime hitap ederken artık sosyal medya ve internet siteleriyle milyonlara kolaylıkla ve ekonomik olarak erişebiliyorlar. 

Reklam faaliyetlerindeki en önemli kısım aslında kiminle çalıştığınızdır. Çalıştığınız bütün firmalar profesyoneliz diyecektir ve kendini övecektir. Burada size düşen, çalışmak istediğiniz firmanın çalışacağınız alandaki daha önceki işlerine bakmak olmalı. Yaptığı işler size uygunsa ve müşteri memnuniyeti yüksekse o şirketle güvenle çalışabilirsiniz. Tabi ki dijital işlerde özellikle yazılım ve web tasarım da çok iyi bir iş çıksa da orada bitmiyor. Çalıştığınız firmanın destek hizmeti de iyi olmalı. İşte tüm bu konularda sizin için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

    hizmetlerimiz

  • Tümünü listele
  • Web Tasarım
  • Sosyal Medya
  • Influencer Marketing
  • Organizasyon Yönetimi
  • Video Prodüksiyon
  • Dijital Pazarlama
Denizli sosyal medya reklam yönetimi

Sosyal medya reklamları ile Düşük bütçe, Yüksek ziyaretçi !

Sosyal medya takibi günümüzün en gözde reklam ve tanıtım modellerinden bir tanesi. Sosyal medya takibi nedir? sorusunu sormadan önce biraz geleneksel dergi gazete reklamlarından bahsedelim. 2000li yılların başına kadar en verimli reklam modellerinden biri olan dergi ve gazete reklamları artık önemini yitirmiş durumda.

sosyal medya reklam yönetimi
Denizli youtube kanal yönetimi

Merhaba Kanalınıza Hoşgeldiniz!

Sizce Türkiye'nin en çok izlenen kanalı hangisi? Tv8, Kanal D, Atv? Hayır, Türkiye'nin en fazla izlenen kanalı çocuklar için içerik çekerek Youtube'a yükleyen Enes Batur. Dijital çağın hızla ilerlediği ve herkesin online olduğu günümüzde neden reklamlarınızı yaptırmak için başka TV kanalları ile anlaşma yapmak zorunda olasınız? 

youtube kanal yönetimi

yobisi'yi karşılaştırın

Denizli video prodüksiyon hizmeti

İşinizi video ile tanıtın

Açık konuşmak gerekirse çoğumuz okumak yerine izlemeyi tercih ediyoruz. Video reklam ve tanıtım filmi çekmek bu yüzden son yılların en büyük tanıtım araçlarından bir tanesi. Yapılan araştırmalara göre video reklam ve tanıtım filmlerinin akılda kalıcılık oranı yüzde 50 iken metin reklamları sadece yüzde 22’lik bir oranda akılda kalıcılık sağlayabiliyor.

video prodüksiyon hizmeti

yobisi'yi karşılaştırın

Denizli event managment

Eğlenirken Marka Değeriniz Artsın

Dünya dijitalleştikçe iş modelleri, pazarlama teknikleri ve iş operasyonları da bu dünyaya bir şekilde adapte olmaya başlıyor. Fakat bu model ne kadar değişirse değişsin dijitalleşmeyecek ya da diğer modeller kadar dijitalleşmeyecek tek bir kalem var o da kurumsal etkinlik yönetimi. Peki kurumsal etkinlik yönetimi nedir? Neden kurumsal etkinkinlik yönetimi yapılmalıdır?

event managment

yobisi'yi karşılaştırın

Denizli sosyal medya hizmeti

Müşteri potansiyelinizi Sosyal Medya Sayesinde 10 Kat Artırın

Sosyal medya takibi günümüzün en gözde reklam ve tanıtım modellerinden bir tanesi. Sosyal medya takibi nedir? sorusunu sormadan önce biraz geleneksel dergi gazete reklamlarından bahsedelim.

sosyal medya hizmeti referanslarımız
Denizli happy hour organizasyonları

İş arkadaşlarınızın şirkete bağlılığını arttırın.

Kurumsal etkinlik yönetiminin firmanıza en büyük faydalarından bir tanesi ise şirket çalışanlarınızın şirkete olan bağlılığını arttırmaktır. Araştırmalara göre kurumsal iletişim için şirket içi etkinlikler düzenleyen firmaların çalışanları bu tarz etkinlikler düzenlemeyen firmaların çalışanlarına göre şirkete olan bağlılıklarının daha fazla olduğunu dile getiriyorlar.

happy hour organizasyonları
Denizli influencer marketing

Fenomenleri İşe Alın

Sosyal medyanın altın çağlarını yaşadığı günümüzde internette fazla takipçisi olan kişilere fenomen diyoruz. 'Sosyal Medya Fenomeni' terimi hayatımızda sadece birkaç yıldır bulunmasına rağmen bu sıfata sahip olmak aslında düşündüğünüzden daha fazlası. Peki fenomenler ne iş yapar?

influencer marketing

yobisi'yi karşılaştırın

Denizli kurumsal kimlik hizmeti

Bir insan peçeteye neden değer verir?

Bir grup bilim insanı çeşitli mesleklerden ve bölgelerden seçtikleri 10 kişi ile bir deney yapmaya karar verir.  Çeşitli gelir gruplarından ve bölgelerden topladıkları 10 kişiyi bir yemek masasında toplarlar ve hem yemek yemelerini hem de bu sırada birbirleriyle sohbet etmelerini isterler. 

kurumsal kimlik hizmeti

yobisi'yi karşılaştırın

Denizli eticaret hizmetleri

İnternet caddesinde yeni bir dükkan açın.

Ürünlerinizi internet üzerindeki mağazanızdan pazarlamaya başladığınız zaman, 7 gün 24 saat müşteriye yanıt veren ve ihtiyaçlarını karşılayan bir platform da oluşturmuş olursunuz.

eticaret hizmetleri paketlerimiz
Denizli web tasarım hizmetleri

Harika bir web sitesi oluşturun

Geniş kapsamlı kitlelere ulaşmak ve firmanın tanıtımını yapmak için web site tasarımları kullanılır. Firmaların web siteleri içerisinde yararlı ve kaliteli bilgiler yerleştirilerek ziyaretçi sayısının artmasına imkan sağlanır. 

web tasarım hizmetleri sitenizi analiz edin

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.