Video, Dijital Pazarlamanın yaklaşık 2 yıldır en güçlü oyuncusu. Aylık1.5 Milyar ziyaretçisi olan, günde 4.3 milyar kere izlenilen, internete bağlı herkesin yüzde 84’üne ulaşan bir TV Kanalı yok ama Youtube var.

Açık konuşmak gerekirse çoğumuz okumak yerine izlemeyi tercih ediyoruz. Güzel senaryo ve güzel kurgulanmış bir reklam her zaman en güçlü oyuncu konumunda fakat bunu iyi yönetmek ve bunu pazarlamaya entegre etmek en önemli kalem.

Örneğin Yüzüklerin Efendisini sadece 3 kişi izleseydi ödül alamazdı….

Video reklamından çok onu kitlelere ulaştırmak her zaman en önemlisi. Küçük bir istatistik verecek olursak kişisel internet sayfanızın açılış kısmına video eklemek dönüşümü yüzde 80 arttırıyor.

İşinize yarayabilecek 'Video Prodüksiyon' hizmetlerimiz

Denizli video prodüksiyon hizmeti

İşinizi video ile tanıtın

Açık konuşmak gerekirse çoğumuz okumak yerine izlemeyi tercih ediyoruz. Video reklam ve tanıtım filmi çekmek bu yüzden son yılların en büyük tanıtım araçlarından bir tanesi. Yapılan araştırmalara göre video reklam ve tanıtım filmlerinin akılda kalıcılık oranı yüzde 50 iken metin reklamları sadece yüzde 22’lik bir oranda akılda kalıcılık sağlayabiliyor.

video prodüksiyon hizmeti
Denizli youtube kanal yönetimi

Merhaba Kanalınıza Hoşgeldiniz!

Sizce Türkiye'nin en çok izlenen kanalı hangisi? Tv8, Kanal D, Atv? Hayır, Türkiye'nin en fazla izlenen kanalı çocuklar için içerik çekerek Youtube'a yükleyen Enes Batur. Dijital çağın hızla ilerlediği ve herkesin online olduğu günümüzde neden reklamlarınızı yaptırmak için başka TV kanalları ile anlaşma yapmak zorunda olasınız? 

youtube kanal yönetimi

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.