Sosyal medya artık hayatımızın her yerinde. Türkiyede yaklaşık 51 Milyon kişinin sosyal medya hesabı var. Bu da nüfusumuzun %51'i demek. Sosyal medya da aktif olmak ve doğru stratejiyle hedef kitlenizi tam 12'den vurabilirsiniz. Sosyal medya pazarlama bilinenin tam aksine diğer pazarlama türlerinden daha ekonomiktir. Hedef kitlenizi kolaylıkla seçebilir, tüm dünyaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Artık insanlar firmaları sosyal medyalar üzerinden takip ediyor ve satın alma eğilimlerini ona göre şekillendiriyorlar. Sosyal medya hesapları profesyonel olmayan firmaları müşteriler güvensiz olarak algılıyor.

Sizin için neler yapıyoruz?

Sosyal medya hesaplarınızı sizin yerinize profesyonel bir ekip ile yönetiyoruz. Profil, Kapak resmi vb. ve özel kampanya gibi görsellerinizi tasarlıyoruz. Reklamlarınızı en düşük maliyet ile en yüksek erişim oranı ile yayınlıyoruz. Profesyonel ekiman ile fotoğraf ve videolarınızı çekip, montajlayarak paylaşıyoruz. Sayfa ve gönderilerinizi isteğinize göre organik ve yapay stratejier ile büyütüyoruz. Kullanıcılar tarafından hesabınıza yapılan yorumlar ve mesajlara sizin yerinize yanıtlıyoruz. Günlük olarak düzenli paylaşımlar ile sosyal medya üzerinden yeni müşteriler edindiriyoruz.

İşinize yarayabilecek 'Sosyal Medya' hizmetlerimiz

Denizli sosyal medya hizmeti

Müşteri potansiyelinizi Sosyal Medya Sayesinde 10 Kat Artırın

Sosyal medya takibi günümüzün en gözde reklam ve tanıtım modellerinden bir tanesi. Sosyal medya takibi nedir? sorusunu sormadan önce biraz geleneksel dergi gazete reklamlarından bahsedelim.

sosyal medya hizmeti referanslarımız
Denizli sosyal medya reklam yönetimi

Sosyal medya reklamları ile Düşük bütçe, Yüksek ziyaretçi !

Sosyal medya takibi günümüzün en gözde reklam ve tanıtım modellerinden bir tanesi. Sosyal medya takibi nedir? sorusunu sormadan önce biraz geleneksel dergi gazete reklamlarından bahsedelim. 2000li yılların başına kadar en verimli reklam modellerinden biri olan dergi ve gazete reklamları artık önemini yitirmiş durumda.

sosyal medya reklam yönetimi

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.