'Ofisler, bürolar ve onların içine kapatılmış çalışanlar.  Sanki cam bir fanusta saatlerin geçmesini bekleyen, zamanı dolduğunda bir süreliğine özgürlüğe koşan, ertesi sabah aynı güne uyanıp bu mekânlara dönen, rutinin içerisinde kaybolmuş bir yaşam. Evraklar, dosyalar, zımba teli, delgeç, kravat. Bürokrasi, devlet, memuriyet. Tüm bunları düşündüğümüzde kafamızda belli bir insan tipi oluşuyor. ' Demiş ünlü yazar Balzac. Gelin hep birlikte Balzac'ın bu genellemesine son verelim.

İşinize yarayabilecek 'Organizasyon Yönetimi' hizmetlerimiz

Denizli event managment

Eğlenirken Marka Değeriniz Artsın

Dünya dijitalleştikçe iş modelleri, pazarlama teknikleri ve iş operasyonları da bu dünyaya bir şekilde adapte olmaya başlıyor. Fakat bu model ne kadar değişirse değişsin dijitalleşmeyecek ya da diğer modeller kadar dijitalleşmeyecek tek bir kalem var o da kurumsal etkinlik yönetimi. Peki kurumsal etkinlik yönetimi nedir? Neden kurumsal etkinkinlik yönetimi yapılmalıdır?

event managment
Denizli happy hour organizasyonları

İş arkadaşlarınızın şirkete bağlılığını arttırın.

Kurumsal etkinlik yönetiminin firmanıza en büyük faydalarından bir tanesi ise şirket çalışanlarınızın şirkete olan bağlılığını arttırmaktır. Araştırmalara göre kurumsal iletişim için şirket içi etkinlikler düzenleyen firmaların çalışanları bu tarz etkinlikler düzenlemeyen firmaların çalışanlarına göre şirkete olan bağlılıklarının daha fazla olduğunu dile getiriyorlar.

happy hour organizasyonları

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.