Markanızı tanıtmak istiyorsunuz ve iyi bir websitesi yaptırarak gerekli tüm sosyal medya hesaplarını aldınız. Sosyal Medya platformlarına sponsorlu içerikler için ödeme de yaptınız ve artık tüm pazarlama operasyonu bitti...Demeyi çok isterdik fakat aslında bu dönemde en önemli pazarlama faaliyetini unuttunuz.

Bu faaliyetin adı Influencer Marketing. Yani Fenomenler ile iş birliği.

Sosyal medya hesaplarının etkileşimleri neredeyse televizyon kanalları ile eşit olduğu sosyal medya fenomenleri sizin için markanızı tanıtabilir. Bu operasyonun kitlelere tanınma, hedef kitleyi belirleme ve akılda kalıcılık gibi bir çok artısı mevcut.

İşinize yarayabilecek 'Influencer Marketing' hizmetlerimiz

Denizli influencer marketing

Fenomenleri İşe Alın

Sosyal medyanın altın çağlarını yaşadığı günümüzde internette fazla takipçisi olan kişilere fenomen diyoruz. 'Sosyal Medya Fenomeni' terimi hayatımızda sadece birkaç yıldır bulunmasına rağmen bu sıfata sahip olmak aslında düşündüğünüzden daha fazlası. Peki fenomenler ne iş yapar?

influencer marketing

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.