Google, Yandex, Facebook, Twitter bunlardan en az bir tanesini bile etrafınızda bilmeyen bir kişi var mı ? Sanıyoruz ki etrafında böyle bir kişi yoktur, çünkü teknoloji çağının tam ortasında yer alıyoruz ve her gün gelişen teknoloji ile birlikte yeni bir alışkanlık olan sosyal medya ve internet bağımlılığı ile tüm işlerimizi bu mecralarda görüyoruz.  Gelin bu büyük mecra dediğimiz internet denizinin biraz derinliklerine inelim;

Dünya nüfusunun

  • %54’ünü oluşturan 4.08 milyar kişi “İnternet Kullanıcısı” 
  •  %43’ünü oluşturan 3.29 milyar kişi “Sosyal Medya Kullanıcısı” 
  •  %66’sını oluşturan 5.06 milyar kişi “Mobil Kullanıcısı”
  • %41’ini oluşturan 3.08 milyar kişi “Mobil Sosyal Medya Kullanıcısı” 

 

‘Her bilgisayar ya da telefon kişinin dijital dünyadaki yansımasıdır’ mottosu ile sizin gibi düşünen yada sizin markanızı arayan on binlerce belki milyonlarca insan her gün bu mecralarda gezip eğlenirken alışveriş yapıyor,yeni ürünler keşfediyor ve markaları araştırıyorlar.

Ama en önemlisi ise bu  dijital dünyadaki yansımalar ne istediklerini çok iyi biliyorlar örneğin araba almak birisi sadece araba ile ilgili içeriklere odaklanırken, yeni evi için mobilya almak isteyen bir çift sadece mobilya ürünlerine odaklanıyor bu da sizin için 'potansiyel müşteri' anlamına geliyor.

 

Gelin beraber bir deneme yapalım

Yaptığınız işin başına Denizli yazarak Google’da arama yapın ilk sırada kim çıktı ?  Rakibiniz mi ? Denizli dışında yaşayan biri için o aramada 1. Sırada olan firma o müşterinin gözünde Denizli’nin en iyisi. Önce ilk sitede gezerek iletişime yada satın almaya çalışan müşteri ancak  aradığını bulamazsa sıradaki sitelerden devam ederek araştırmasına devam eder. Eğer ilk sıradaki firma elindeki bu büyük 1.sıra gücünü doğru yönetebilir ve potansiyel müşterisini yakalayabilirse Bingo !  yeni müşteriniz artık sizinle çalışmak için hazır ve gücünüzü biliyor.  

 

Biz ise bu olayın tam bu kısmında öne çıkarak, profesyonel dijital pazarlama ekibimiz ile bu ilk sıradaki firmayı sizin firmanız ve ilk sıradaki siteye giren kullanıcıyı müşteriye dönüştürmek için optimizasyonlar yaparak size yeni müşteriler kazandırmayı hedefliyoruz.

İşinize yarayabilecek 'Dijital Pazarlama' hizmetlerimiz

Denizli kurumsal kimlik hizmeti

Bir insan peçeteye neden değer verir?

Bir grup bilim insanı çeşitli mesleklerden ve bölgelerden seçtikleri 10 kişi ile bir deney yapmaya karar verir.  Çeşitli gelir gruplarından ve bölgelerden topladıkları 10 kişiyi bir yemek masasında toplarlar ve hem yemek yemelerini hem de bu sırada birbirleriyle sohbet etmelerini isterler. 

kurumsal kimlik hizmeti

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.