son projeler

Sürücü Kursu Uygulaması

İlklere imza atmaya devam ederek Türkiye’nin ilk sürücü kursu uygulaması ile sürücü kurslarında dijitale geçiş sürecini başlattık.

projeyi incele
Tolga Veteriner

Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı veteriner yazılımı ve mobil uygulaması ile evcil dostlarınızı takip etmek artık daha kolay.

projeyi incele
Seherin Düğünü Var

Seher ve Ata çiftinin düğünü için yürüttüğümüz #seherindüğünü viral reklam çalışması ile Türkiye gündemine oturduk.

projeyi incele
Soulmag

Soulmag.ist ile kendi tarzınıza uygun müzikleri dinlerken, ilgi alanınızla ilgili güncel yazıları takip edebileceğiniz yepyeni bir yaşam platformu oluşturduk.

projeyi incele

kimlerle çalıştık ?

neden bizi seçtiler ?

Ayhan Çimendağ Gazeteci

Gazetecilik zordur ama daha zoru online gazetecilik. Anlık olmalı, doğru olmalı, hızlı olmalı ve okura rahat okutmalı. Hataya yer yoktur bu meslekte. En iyi ekibe sahip olsan da tıkır tıkır işleyen bir sistemin yoksa okutamazsın.

Yoktu. Evet ülkenin en iyi alt yapı sağlayacılarından biri ile çıktığım yolda sitenin sorunları ile uğraşmaktan mesleği yapamaz olmuştum. Sonra iki genç girişimci talip oldu işe "biz yaparız" dediler. Uzatmaya gerek yok, sıfıra yakın hata, tabiri caizse tıkır tıkır bir sistem ve hepsinden önemlisi 7/24 destek hizmeti ile Ayna Haber büyürken en büyük destekçisi Yobisi ve Netto oldu. Emeğinize sağlık gençler çoook uzun yıllar aynı başarı ile devam etmek dileği ile.

Serkan Fidan Parttimejobs

YOBİSİ benim hayalim olan start-up'ımı gerçekleştirmeme yardımcı oldu. Parttimejobs için gerekli olan Genç, Dinamik ve Profesyonel takım ile tanıştım. Bana baştan şimdiye kadar Türkiye dışında ikamet etmeme rağmen yardımcı oldular. Parttimejobs yalnız Türkce değil, çok dilli web sitesidir ve bunun farklı zorluklarıyla başa çıkmış bir şirket.


Hiç bir zaman bana yapamayız demediler. Teknik nedeni olmayınca çözüm olarak alternatif fikirler sundular. Örneğin "Serkan bey, bakalım mutlaka çözeriz" diye yanıt aldım. Sizde hayaliniz için kapsamlı ve tek elden hizmet almak isterseniz projenizi mutlaka YOBİSİ ile gerçekleştirin. Çalışmalarınızın bu şekilde devam etmesini dilerim. Başarılar. 

web site optimizasyon araçları

Web siteniz için en iyi araçları bir araya getirdik. Buradan web sitenizin google'da kaçında sırada olduğunu görebilir, alan adınızının müsaitliğini sorgulayabilir, web sitenizin hızını kontrol edebilir ve daha bir çok aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.